Načítavam...
Postavy 2Postavy

RECRUITERI.sk
Portál slovenských recruiterov

Nájdite si svojho headhuntera alebo recruitera

Pridať záznam

Vlož recruitera

Dátum

Dnes je Nedeľa, 13.6.2021

Inzercia

Dashofer


Operátor strojných zariadení od 1100 eur


Operátor strojných zariadení od 1100 eur


Tirn Technology s.r.o.


Práca bazár


3apartmany: GOLEM v Tatranskej Štrbe a PIKK v historickej časti kúpeľov Trenčianske Teplice vedľa hotela Panorama a hotela Kristoff Plaza


Ing. Jozef Majera, headhunter


Tri veže
Facebook

recruiteri.sk

O nás

Tento stavovský portál vznikol zo súkromnej iniciatívy.

Trh recruiterov a headhunterov sa len formuje do podoby, v akej sa nachádza v Západnej Európe a to aj napriek tomu, že niektoré personálne agentúry sú na trhu na Slovensku už takmer 20 rokov.

Prezentácia tejto web stránky má umožniť manažérom podnikov a ich oddeleniam ľudských zdrojov sa dozvedieť viac, kto pre nich poskytuje alebo môže poskytnúť služby recruitingu a headhuntingu. Doteraz je taká situácia, ako keby majoritná väčšina recruiterov a headhunterov sa skrývala za profily personálnych agentúr. Táto web stránka má poskytnúť informácie nielen im, ale aj kandidátom na prácu, ktorí majú právo vedieť, u koho budú robiť pohovor, či sa majú zamerať skôr na všeobecnú komunikáciu, alebo daný recruiter je aj zároveň odborníkom v ich oblasti a tak môžu prezentovať aj svoje technické zručnosti  bez obáv, že by neboli pochopení.
Stačí si pozrieť web stránky personálnych agentúr: „disponujeme veľmi kvalitnými recruitermi“, naši recruiteri sú veľmi vyhľadávaní“, "náš tím recruiterov sa skladá z renomovaných odborníkov“, “naši konzultanti sú pozorne vyberaní pomocou viacerých kritéri“, „kompetencie a expertnosť našich konzultantov“, „náskok vďaka špecialistom“,“ „disponujeme špecialistami so širokou pôsobnosťou a kvalifikovaným odborným zázemím“, atď., ale ich profesionálny profil na web stránke neuvidíte. Ak si vyžiadate ich odborný profil, tak väčšinou zistíte, že sa jedná o mladých vysokoškolsky vzdelaných ľudí do 30 rokov, ktorí okrem činnosti v kancelárii pre personálnu agentúru nemajú iné pracovné skúsenosti.

Výhodou tohto portálu je, že nereprezentuje žiadnu personálnu agentúru alebo zamestnávateľa, má pomôcť všetkým personálnym agentúram, ktoré chcú v tejto oblasti pracovať dlhodobo a presadiť sa kvalitou služieb svojich zamestnancov: umožniť zviditeľniť širšej verejnosti ich odborné kvality.
3 apartmanyFrancuzstina.comHeadhunteri.sk