Načítavam...
Postavy 2Postavy

RECRUITERI.sk
Slovak portal recruiter

Find your recruiter or headhunter

Add a listing

Enter recruiter

Date

Today is Saturday, 15.6.2024

Advertising

prehľad školení OTIDEA


OTIDEA


Inžinier pre R&D centrum


Inžinier pre R&D centrum


Tirn Technology s.r.o.


Práca bazár


3apartmany: GOLEM v Tatranskej Štrbe a PIKK v historickej časti kúpeľov Trenčianske Teplice vedľa hotela Panorama a hotela Kristoff Plaza


Ing. Jozef Majera, headhunter
Facebook

recruiteri.sk

About as

Tento stavovský portál vznikol zo súkromnej iniciatívy.

Trh recruiterov a headhunterov sa len formuje do podoby v akej sa nachádza v Západnej Európe a to aj napriek tomu, že niektoré personálne agentúry sú na trhu v SR už takmer 20 rokov.

Prezentácia tejto web stránky má umožniť manažérom podnikov a ich oddeleniam ľudských zdrojov vedieť viac kto pre nich poskytuje alebo môže poskytnúť služby recruitingu a headhuntingu. Doteraz je taká situácia, ako keby majoritná väčšina recruiterov a headhunterov sa skrývala za profily personálnych agentúr. A poskytnúť informácie nielen im, aj kandidáti na prácu majú právo vedieť, u koho budú robiť pohovor, či sa majú zamerať skôr na všeobecnú komunikáciu, alebo daný recruiter je aj zároveň odborníkom v ich oblasti a tak sa môžu prezentovať bez obáv, že by neboli pochopení, aj svoje technické zručnosti.
Stačí si pozrieť web stránky personálnych agentúr: „disponujeme veľmi kvalitnými recruitermi“, naši recruiteri sú veľmi vyhľadávaní“, náš tím recruiterov sa skladá z renomovaných odborníkov“, “naši konzultanti sú pozorne vyberaní pomocou viacerých kritéri“, „kompetencie a expertnosť našich konzultantov“, „náskok vďaka špecialistom“,“ „disponujeme špecialistami so širokou pôsobnosťou a kvalifikovaným odborným zázemím“, atď., ale ich profesionálny profil na web stránke neuvidíte.

Výhodou tohto portálu je, že nereprezentuje žiadnu personálnu agentúru alebo zamestnávateľa, má pomôcť všetkým personálnym agentúram, ktoré chcú v tejto oblasti pracovať dlhodobo a presadiť sa kvalitou služieb svojich zamestnancov: umožniť zviditeľniť širšej verejnosti ich odborné kvality.
3 apartmanyFrancuzstina.comHeadhunteri.sk